Restaurace

Restaurace s kuchyní je k dispozici v hotelu Nautilus, nacházející se 200 metrů od Penzionu Harmonie. 

Vychutnat si skvělé jídlo a orosené pivo můžete ve vnitřních prostorách s kapacitou 50 míst i na letní zahrádce, kde Vám můžeme nabídnout až 100 míst k sezení.

Restaurační zahrádka disponuje barem, grilem a venkovní udírnou. Užijte si slunečné počasí, příjemnou atmosféru a výbornou kuchyni.

Otevírací doba restaurace:

Pondělí - Čtvrtek 14:00-22:00
Pátek - Sobota 12:00-24:00
Neděle 12:00 -22:00

Vynikající strava a široká nabídka nápojů

Široká nabídka zahrnuje různé druhy jídel, od tradičních českých pokrmů až po mezinárodní speciality. Všechna jídla jsou připravována z čerstvých a kvalitních surovin, aby poskytovala nejlepší chuťový zážitek.

Kromě jídel nabízíme také širokou škálu alkoholických i nealkoholických nápojů, které si mohou naši hosté vychutnat k jídlu nebo samostatně. 

Široká nabídka kvalitních nápojů

V naší restauraci se pyšníme širokým výběrem kvalitních nápojů, včetně piva, vína a dalších nápojů. Naši hosté si mohou vychutnat pivo z několika pivovarů, včetně tradičních značek jako Krušovice, Plzeň a Mušketýr. Kromě toho nabízíme také řadu importovaných piv, které doplňují naši širokou nabídku.

Pro milovníky vína máme také bohatou nabídku. Nabízíme kvalitní bílá vína z renomovaného vinařství Znovín Znojmo, kde se víno vyrábí s láskou k tradici a zemi. Naši hosté si mohou vychutnat tuto regionální specialitu a ochutnat vína, která perfektně ladí s našimi jídly.

Pro ty, kteří preferují vína z exotických oblastí, nabízíme také široký výběr jihoafrických vín, která jsou známá po celém světě pro své vynikající kvality a chuťové vlastnosti. Naše vína jsou pečlivě vybírána, aby splňovala nejvyšší standardy kvality a aby uspokojila chuťové preference našich hostů.

 

V případě dotazů volejte 601111007 nebo pište e-mailem info@hotel-nautilus.cz.